16 lidí, nakaženi HIV (Akupunktura)

04.08.2014 11:04
CELÝ ČLÁNEK ZDE
 
Stručně: Jistý Maurice G. ze Švýcarska (45) učil hudbu, což mu ovšem nestačlo. A tak začal fušovat do léčitelství, konkrétně akupunktury. Chodili k němu relativně zdraví lidé, které trápili různé obtíže ale vyloženě nemocní nebyli (například migrény). Ale on nezahálel a až byl s každým hotov, tak už nemocný byl a to pravděpodobně doživotně. Teda jestli nám (no jo, stínová) vláda nepřestane tajit ten lék na HIV co má ve svých četných tajných laboratořích, he he.
 
Faggotry: Bylo to velmi jednoduché, pacienti si u něj lehli na zem, on před ně položil šutr na který se měli dívat a pak je prostě píchl do ramena nebo zad jehlou nakaženou HIV, kterou si od někoho sehnal jelikož sám je HIV negativní. Udělal to asi pro lulz.
 
Poučení na závěr: Pokud do vás někdo píchá jehlou a nemá na sobě bílý plášť, ještě to nemusí myslet dobře. A pokud mu naletíte, dobře vám tak - jste idioti a zasloužíte si to.

—————

Zpět


Co vy na to?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Základy myšlení

Outside-The-Box: Jdeme ven z krabice.

10.04.2016 14:19
Od doby co jsem napsal poslední článek (nepočítaje samorecenzi Schoolloutu) uplynula značná doba, to už tak se mnou bývá. Ale rovnou k věci, za tu dobu jsem objevil (a vyblil) nějaké nové koncepty a ponořil se ještě hlouběji do světa absurdních, abstraktních a hraničních představ, jak já to miluju....

—————