Alternativní blbečci

Kdysi dávno jsem založil na webnode stránku, kde jsem se chtěl věnovat vyvracení různých konspiračních teorií, vysvětlovat proč je alternativní medicína nesmysl a opřít se i do náboženství. Stránku jsem pouze založil a dále nerozvíjel, zvítězila lenost a šlo o další z mých mnoha chvilkových impulzů. Klidně ji zkuste dohledat, já už nemám ponětí jak se ta doména jmenovala.
    Tato rubrika půjde trochu jiným směrem, ono totiž stránek, které kriticky útočí na výše zmíněné nesmysly, pár existuje (za což jsem neskutečně rád). Zde na ně poskytnu odkazy a nejspíš budou uvedeny i v příspěvcích samotných. Ale konec omáčky, k věci - jelikož kritický, logický, empirický a ani jiný nesenzační a nezáhadný způsob boje proti alternativním blbečkům zkrátka nezabírá, je třeba změnit zbraně. 
    V následujících rubrikách ode mě očekávejte cynický, sarkastický a někdy až bezcitný přístup k propagátorům těchto nesmyslů i jejich konzumentům. Ukážu vám, kam vás může taková alternativní faggotry dovést a kde můžete skončit (většinou mrtví nebo doživotně zmrzačení).
    Nebudu nikoho logickými argumenty odrazovat (možná je uvedu, ale v neutrálním duchu), mně je popravdě úplně jedno jestli zemřete, protože jste naletěli léčitelům nebo si vaše dítě ponese doživotní následky po obrně, jelikož "jste odpůrci očkování a chcete nést zodpovědnost za vaše rozhodnutí." 
    Dřív mi to jedno nebylo, ale zkuste si zarytým odpůrcům očkování vysvětlovat že jejich argumenty nejsou podložené, mají stejnou váhu jako "jedna paní povídala" a že můžou být v klidu. Označí vás za ovečku a nebudou to chtít slyšet, nuže - s takovým přístupem si prostě ten tetanus zaslouží, že s sebou vezmou i svoje děti, smůla no. Já už mám těch jejich "osvíceneckých" keců tak akorát plný zuby, takže jdu počítat zářezy...
 
1) Zářezy - Pažba lidské naivity, stupidity, zaslepenosti a egoismu. V této rubrice uvidíte (ne zas tak) jedinečné exempláře, které se podařilo pomocí "alternativního myšlení" usmrtit nebo alespoň nějak poškodit či zmrzačit aneb městský výběr v praxi. Nekrmit!!! Pouze homeopatiky. Přehnaná oddanost víře a okultismus jsou také v ceně. 
 
2) Alternativní Faggotry - O Faggotry jako takové, kritické pohledy na tyto moderní nesmysly a otevřená zamyšlení nad touto problematikou. První si pročtěte a pochopte články v rubrice Základy myšlení, poté se přesuňte sem. Pokud jste tak moc ortodoxně alternativní že s tím nejde nic udělat, přesuňte se do sekce Zářezy a seznamte se s budoucími kolegy.
 
3) Trolling - Využití alteretardovanosti a konspiračního kokotismu proti alternativním blbečkům samotným. Jako první si pročtěte "Kodex skeptického trolla" a poté se mrkněte na jednotlivé případy. V kodexu je uvedena jedna taková myšlenka, která by sice konspirátory nezměnila na skeptiky, ale udělala by je neškodnými - možná. Mohou se tedy objevit případy, kterým je vtloukána do hlavy nějaká "zabezpečující" myšlenka, ale i takové, kdy si prostě jen dělám z někoho prdel prostřednictvím jeho "otevřené hlavy."

Co vy na to?

Datum: 28.02.2016

Vložil: Jana

Titulek: Pravda

Moc se mě líbí co píšete, měl by jste něco podobného psát na Facebooku tam je hafo blbečku co radí jak vyléčit rakovinu !!!

Odpovědět

—————

Základy myšlení

Outside-The-Box: Jdeme ven z krabice.

10.04.2016 14:19
Od doby co jsem napsal poslední článek (nepočítaje samorecenzi Schoolloutu) uplynula značná doba, to už tak se mnou bývá. Ale rovnou k věci, za tu dobu jsem objevil (a vyblil) nějaké nové koncepty a ponořil se ještě hlouběji do světa absurdních, abstraktních a hraničních představ, jak já to miluju....

—————