Sníček

Sníček není žádný pitomý Snář, na výklad snů nevěřím. Nemáme stejná podvědomí, tudíž nesdílíme ani ty samé spojitosti a tak by každý potřeboval svůj individuální Snář, pokud se vůbec sny dají nějak vykládat a nejsou jen vedlejším produktem jiných psychických procesů.
 
Jako všem, krom těch s poškozeným mozkem (nevím už kterou částí), se mi zdají sny. Už poměrně dlouhou dobu si je zapisuji, tuším od 15. října 2010. Občas vynechám, ale zatím mám dva plné Sníčky a třetí se pomalu plní také. 
 
Většina lidí si ani nepamatuje co se jim zdálo, další si to sice pamatují, ale nepovažují to za nic zvláštního. Pak jsou tu tací, kteří mi řeknou jak se jim zdál "šílenej sen" a vypadne z nich nějaká absolutní banalita. No a zlomku lidí se zdá něco skutečně zajímavého, ne sice každý den, ale občas Sandman nadělí. 
 
Řadím se do poslední skupiny, na sny se soustředím už docela dlouhou dobu a tak si jich pamatuji někdy třeba šest za jednu noc (osobní rekord je osm) a bývají relativně komplexní. Navíc svoji představivost a tak i podvědomí využívám na mnohem více než jen každodenní život a všední záležitosti, mé sny pak mají ž čeho čerpat.
 
Podělím se s vámi o ty zajímavější kusy, které zařadím do různých kategorií.

Co vy na to?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Základy myšlení

Outside-The-Box: Jdeme ven z krabice.

10.04.2016 14:19
Od doby co jsem napsal poslední článek (nepočítaje samorecenzi Schoolloutu) uplynula značná doba, to už tak se mnou bývá. Ale rovnou k věci, za tu dobu jsem objevil (a vyblil) nějaké nové koncepty a ponořil se ještě hlouběji do světa absurdních, abstraktních a hraničních představ, jak já to miluju....

—————