Povídky & Poezie

Povídky
 
Baví mě představovat si a hrát si s myšlenkami všemi možnými způsoby. Někdy se rozhodnu je ucelit v příběh, většinou krátký s diskutabilní či otevřenou pointou. Ale sem tam je vše hezky jasné a do posledního puntíku jednoznačné. 
 
Chci napsat sto povídek, které ale nebudu nijak žánrově kategorizovat, to už si zařaďte sami, budete-li chtít. Místo toho je rozdělím do několika sbírek, které nějak roztomile pojmenuji.
 
Poezie
 
Přiznám se že poezii osobně moc nefandím, proto pro ni nehodlám vytvářet samostatnou stránku. Místo toho se sem tam v nějaké sbírce povídek může jedna nebo dvě rýmovačky objevit, počítají se za půl povídky. 
 
Ačkoliv mám k poezii spíše skeptický postoj, občas mě baví si nějakou tu básničku napsat. Ale upřímně, takové ty abstraktní šajse básničky, co každý vyloží jinak, toho je doslova plná prdel a prostě to není zábava číst, takže se tomu vyhnu. 

Co vy na to?

Datum: 09.01.2015

Vložil: elllelaa@hotmail.com

Titulek: Beats By Dr Dre solo hd

Odpovědět

—————

Datum: 02.09.2014

Vložil: kundožrout42

Titulek: není potřeba...

Mohl by jsi psát třeba Haiku, je to zajímavější než normální báseň psaná ve verších, s tvým způsobem smýšlení a pohledem na svět by to mohlo vypadat zajímavě...

Odpovědět

—————

Základy myšlení

Outside-The-Box: Jdeme ven z krabice.

10.04.2016 14:19
Od doby co jsem napsal poslední článek (nepočítaje samorecenzi Schoolloutu) uplynula značná doba, to už tak se mnou bývá. Ale rovnou k věci, za tu dobu jsem objevil (a vyblil) nějaké nové koncepty a ponořil se ještě hlouběji do světa absurdních, abstraktních a hraničních představ, jak já to miluju....

—————