Isabella Denley, †1 (Homeopatie)

04.08.2014 15:51
PŮVODNÍ ČLÁNEK (JE ANGLICKY)
 
Překlad (Faggotry zahrnuta): Rodina, která léčila své dítě alternativními terapiemi, místo předepsaných léků, včera odmítla podat důkaz pro vyšetřování příny jeho smrti.
 
Soud konstatoval že Isabella Denley, stará 13 měsíců, zemřela ve svém domě minulý rok, po prodělání třiceti záchvatů během sedmi měsíců.
 
Doktoři řekli soudu že Isabellini rodiče, Warren a Helena Denleyovi, odmítli léčit své dítě protikřečovými léky, i přes opakovaná varování a upozorňování na to že trpí epilepsií, která ji ohrožuje na životě.
 
Soudní lékař Phil Byrne včera omluvil pana a paní Denleyovi a Isabellinu babičku, Olgu Szewczukovou z poskytnutí důkazu, když usilovali o privilegium proti sebeobvinění. Ale ve výroku k soudu pan Denley prozradil že rodina nahradila Isabellinu protikřečovou léčbu homeopatickými přípravky, několik týdnů předtím než zemřela.
 
Poučení na závěr: Víte jak se říká funkční alternativní medicíně? Medicína...

 

—————

Zpět


Co vy na to?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Základy myšlení

Outside-The-Box: Jdeme ven z krabice.

10.04.2016 14:19
Od doby co jsem napsal poslední článek (nepočítaje samorecenzi Schoolloutu) uplynula značná doba, to už tak se mnou bývá. Ale rovnou k věci, za tu dobu jsem objevil (a vyblil) nějaké nové koncepty a ponořil se ještě hlouběji do světa absurdních, abstraktních a hraničních představ, jak já to miluju....

—————