Co vy na to?

Datum: 09.10.2014

Vložil: Raziel-CZ

Titulek: Mediální překrucování?

Dovolím si k záležitosti a diskusi přidat jeden objektivní názor.

Kde je to video? Že by žádné nebylo? S případem jsem se objektivně seznámil a z toho, co jsem vyčetl, z nahrávek naposlouchal a viděl, se dozvěděl něco ale úplně jiného, než co se o panu Suchém rozhlašuje a píše. Nezlobte se na mě, ale vyplývá mi z toho jediné, a to že jde o zinscenovanou novinářsko-bulvární lež, kterou na rozdíl od reportéra hned na místě v bodech níže velice snadno prokáži.


VIDEONAHRÁVKA:
1. Ve stopáži 0:29 pan reportér tvrdí, že si pan Suchý bral od nemocného peníze. Toto však nedokázal.
2. V čase 0:52 reportér tvrdí, že má pána natočeného. Žádnou takovou nahrávku jsme neviděli.
3. V čase 1:20 rekaktor opět tvrdí, že má pána natočeného, ovšem předmětnou nahrávku jsme zase neviděli.
4. V čase 1:54 tvrdí, že opět je cosi celé natočeno. Opět jsme nic neviděli.
5. Ve stopáži 2:50 reportér tvrdí, že pan Suchý říkal, že vidí nádor. Toto tvrzení ale nedoložil.
6. V minutě 3:24 reportér tvrdí, že pan Suchý bere peníze za něco. Pak následuje několikavteřinový zásek videa, které následně pokračuje. Neznáme tedy reakci pana Suchého a vlastně ani nevíme, co se v těch několika vteřinách událo. Že by se video kdesi dodatečně upravovalo? Kdo ví...

AUDIONAHRÁVKA:
1. Když si přehrajeme audio, tak jediné, kde se o něčem konkrétním u nastrčené osoby hovoří je čas 0:48. Řeší se zde TVAR, nikoli nádor, takže texty článku se zdají opět nezaložené na pravdě.


Abych to shrnul, tak veškeré materiály, pořízené reportérem Radiožurnálu, neprokazují vůbec nic. Já osobně v tom vidím pouze nekvalitně zinscenovanou lež a nespravedlnost vedenou proti rodině Suchých. Nakonec podotýkám, že pána neznám, nikdy jsem jej neviděl a že vycházím jen z materiálů veřejně dostupných na internetu. Zejména z této stránky a následně pak ze stránek Rozhlas.cz a Blesk.cz.

Být poškozeným, zažaloval bych pana redaktora s celým Radiožurnálem, protože to je neskutečný. A to nemluvím o tom, co se najde hlupáků, kteří si ani nejsou schopni články celé přečíst, video zkouknout a nahrávky poslechnout. Je mi z toho zle! To je ode mne v tuto chvíli vše.





Zpět na diskuzi

Základy myšlení

Outside-The-Box: Jdeme ven z krabice.

10.04.2016 14:19
Od doby co jsem napsal poslední článek (nepočítaje samorecenzi Schoolloutu) uplynula značná doba, to už tak se mnou bývá. Ale rovnou k věci, za tu dobu jsem objevil (a vyblil) nějaké nové koncepty a ponořil se ještě hlouběji do světa absurdních, abstraktních a hraničních představ, jak já to miluju....

—————