Ryan Alexander Lovett, †7 (Homeopatie)

04.08.2014 17:05
PŮVODNÍ ČLÁNEK (JE ANGLICKY)
 
Překlad části o Ryanovi (Faggotry zahrnuta): Kanadská matka, čelící obvinění v souvislosti se smrtí svého sedmiletého syna říká že je šokována tvrzením o zanedbání. Chlapec, Ryan Alexander Lovett, zemřel minulý březen po prodělání streptokoka, infekce která ho na deset dní upoutala na lůžko. Policie tvrdí že jeho máma, Tamara Lovettová (44), se rozhodla léčit bakteriální infekci homeopatickými přípravky místo aby ho vzala k doktorovi. Tohle rozhodnutí ho zabilo, říká policie.
 
"Byla to víra v homeopatickou medicínu, co přispělo k jeho smrti," říká seržant Mike Cavilla. "Mělo by to posloužit jako varování ostatním rodičům, poselství je jednoduché: Pokud je vaše dítě nemocné, vemte ho k doktorovi."
 
Svobodná matka, žijící v Beltlilnském apartmá, se vyhýbala konvenčí medicíně kvůli svojí víře v holistické přípravky. Popravdě, policie tvrdí že chlapec nejspíš nikdy nebyl u doktora, ani na běžnou prohlídku. "Nemáme o něm jediný lékařský záznam," říká Cavilla.
 
Poučení na závěr: Že něčemu věříte neznamená, že to tak najednou bude. Probuďte se kurva do reality.

—————

Zpět


Co vy na to?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Základy myšlení

Outside-The-Box: Jdeme ven z krabice.

10.04.2016 14:19
Od doby co jsem napsal poslední článek (nepočítaje samorecenzi Schoolloutu) uplynula značná doba, to už tak se mnou bývá. Ale rovnou k věci, za tu dobu jsem objevil (a vyblil) nějaké nové koncepty a ponořil se ještě hlouběji do světa absurdních, abstraktních a hraničních představ, jak já to miluju....

—————