Co vy na to?

Datum: 21.09.2014

Vložil: Antitroll

Titulek: není vše bla bla

Ahoj, souhlasím s článkem, i když né úplně, protoože, vždy bude platit i v případě konspirací, "Na každém šprochu, pravdy trochu". Já se spíše než na skepticismus zaměřuji na ideoologii konspirátorů a antikonspirátorů.Odtud vždy vítr vane... Všiml jsem si, že konspirace mnohdy jsou vytvářeny i záměrně zníčit nějakou konkurenční vlivovou skupinu, což i ve vašem článku popisujete. Jenže pak jsou konspirace, třeba o 11/9, nebo o spiknutí vojenskoprůmyslové lobby, bankovního sektoru a vlád za účelem přinejmenším k dosahování snadných zisků, a někdy všech eventualit dohromady. 11/9 je tím nejlepším příkladem, na němž si smlsly všechny strany konspirátorů... Antikospirátoři, veskrze z řad nějakých nábožensky politických kruhů(konzervativci), kteří si zase rádi přibarvují konspirace, aby třeba dosáhli cíle své ortodoxie, bez níž by si život nedokázali představit,...apod.. Odmítání konspirací a´priori je taky bezúčelné a nebezpečné, protože vystavujete společnost ještě tupějšímu přijímání dobře vylhané zprávy a přinesené na podnose spícím lidem přes sdělovací prostředky... Proto, buďte i skeptičtí, ale né moc, ale nebuďte také blázni a neskočte na špek kdejakým vlivovým skupinaám,které konspirují osto šest, hlavně aby jejich idea, nebo touha po moci a ziskům zvítězila nad společností!!!





Zpět na diskuzi

Základy myšlení

Outside-The-Box: Jdeme ven z krabice.

10.04.2016 14:19
Od doby co jsem napsal poslední článek (nepočítaje samorecenzi Schoolloutu) uplynula značná doba, to už tak se mnou bývá. Ale rovnou k věci, za tu dobu jsem objevil (a vyblil) nějaké nové koncepty a ponořil se ještě hlouběji do světa absurdních, abstraktních a hraničních představ, jak já to miluju....

—————